Pořadí Přihlášené týmy Zaplacené startovné
3. NASA Carbon ANO
4. FBC Sokol Předměřice ANO
5. VO105 ANO
6. Vikingové ANO

Rozlosování turnaje změněno na jednu společnou tabulku pro 6 týmů. Utká se každý s každým.

Účastníci: 8 týmů
Přihlášky: info@cvrceksport.cz
Kontaktní osoba: Ondřej Špalek, tel. 777 077 651
Místo konání:  sportovní hala  Skuteč, ČSA 1000
Startovné: 1790 Kč (zahrnuje pronájem haly, rozhodčí, ceny pro týmy)

Časový program turnaje (orientační, může dojít k posunu)

8:00 – zahájení turnaje, první utkání
8:00 – 12:50 – utkání základní skupin
12:50 – 15:45 – utkání finálové skupiny a skupiny o umístění
16:10 – závěr a vyhlášení turnaje vyhlášení turnaje

Základní pravidla:
Počet hráčů: 5 + 1
Pravidla: dle platných pravidel ČfBU s následujícími výjimkami: změna času (viz. hrací doba), kapitán mužstva nemusí být označen páskou, jako dres budou postačovat jednotná trika, střídačky a časomíra nemusí být přesně dle definice pravidel ČfBU.)

Turnaje je určen pro amatérská družstva.

Hrací doba: 2x8 minut, hrubý čas, poslední minuta zápasu čistý čas. Čas utkání se bude zastavovat vždy při vstřelení branky, vyloučení, na zapískání rozhodčích. Týmu je povoleno vzít si oddechový čas.

Rozhodčí: s licencí České florbalové unie.

Herní systém:
Mužstva budou rozdělena do 2 skupin po 4 týmech. Po odehrání skupiny postoupí vždy 2 nejlepší tým do finálové skupiny. Zbylé týmy utvoří skupinu o konečné umístění.  Vzájemné zápasy týmů se započítávají do utkání finálové skupiny i skupiny o konečné umístění. Celkové pořadí turnaje bude určeno na základě výsledků finálové skupiny a skupiny o konečné umístění a to tak, že ve finálové skupině budou týmy podle bodů na 1. - 4. místě a ve skupině o umístění budou týmy podle bodů na 5. - 8. místě.

Bodování:
Za vítězství se počítají 3 body, za remízu 1bod. Za prohru má tým 0 bodů. O umístění ve skupinách rozhoduje počet bodů, vzájemná utkání, rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami (vyšší kladné číslo vyhrává, případně menší záporné číslo vyhrává), vyšší počet vstřelených branek, los.

Soupiska družstva:
Každé mužstvo odevzdá před začátkem turnaje soupisku hráčů. Do ní se zapisují branky, asistence a tresty, aby mohli být vyhodnoceny individuální trofeje. Soupiska pro turnaj může obsahovat max. 15 hráčů do pole + 2 brankáře.

Protesty a sporné situace: budou řešeni dohodou mezi rozhodčími, kapitány hrajících týmů a pořadateli turnaje.

Ceny: pohár za 1. - 3. místo, medaile, diplomy pro všechna mužstva, trofej pro vítěze kanadského bodování, nejlepšího střelce, nejlepšího brankáře

Šatny a občerstvení: dle možnosti sportovní haly Skuteč